Praca: Pomoc kuchenna

Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Solina
Numer: 43/5/2022
OBOWIĄZKI:
•Obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków,•Pomoc w przygotowywaniu potraw i posiłków zgodnie z menu,•Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków,•Mycie naczyń i sprzętu kuchennego,•Sprzątanie kuchni i innych pomieszczeń kuchennych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Książeczka sanepidu. Tylko osoby pełnoletnie. Możliwość podjęcia pracy na dłuży okres czasu. Możliwość zwarcia umowy zlecenie.

Miejsce pracy:

Solina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok