Praca: Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku
Piekarz
Miejsce pracy: Kuryłówka
Numer: StPr/21/1342
OBOWIĄZKI:
Piekarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

Miejsce pracy:

Kuryłówka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Piekarz

Lokalizacja: podkarpackie / Siedleszczany

praca w Siedleszczanach w godz. 14-22 Wymagania konieczne: Zawód: Piekarz* (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: podstawowe, brak

Opublikowano: 2021-11-22

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Piekarz

Lokalizacja: podkarpackie / Kolbuszowa

Godziny pracy: 21.00-5.00 oraz 05.00-13.00Prowadzenie procesów i wykonywanie czynności związanych z wytwarzaniem różnych rodzajów...

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Piekarz

Lokalizacja: podkarpackie / Rozbórz

Wytwarzanie różnego rodzaju pieczywa zgodnie z opracowaną recepturą Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

Piekarz

Opublikowano: 2021-11-10