Praca: Ostrzarz

Ostrzarz
Miejsce pracy: Rudnik nad Sanem
Zadania:
  • ostrzenie narzędzi stolarskich (m.in. pił tarczowych, noży strugarskich)
  • wymiana narzędzi na maszynach
  • czyszczenie i konserwacja narzędzi
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (obróbka skrawaniem, mechanik maszyn)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku ostrzarz
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • wsparcie szkoleniowe w pierwszych miesiącach pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
  • bonusy w okresach świątecznych
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO