Praca: Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Numer: StPr/20/0353
OBOWIĄZKI:
opiekun medyczny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Na wolne miejsca stażowe będą kierowane osoby młode w wieku 18 29 lat, (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia),bez pracy, w tym osoby z niepełnosprawnościami, zarejestrowane w Powiatowym urzędzie Pracy jak bezrobotne, w tym w szczególności osoby które::- nie kształcą się, tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym, - nie szkolą się, tj. nie uczestniczą i nie uczestniczyły w okresie 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu w pozaszkolnych zajęciach finansowanych ze środków publicznych, mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych potrzebnych do wykonywania pracy.

Miejsce pracy:

Tarnobrzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu