Praca: Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Makowisko
Numer: StPr/22.1125
OBOWIĄZKI:
Banderowanie (łączenie) różnych rodzajów worków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Makowisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Operator cad

Lokalizacja: podkarpackie / Sanok

-według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Opublikowano: dzisiaj

Lokalizacja: podkarpackie / Makowisko

przygotowanie surowców do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych, wytwarzanie wyrobów z tworzyw sztucznych, nadzorowanie i kontrola...

Opublikowano: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Operator wiązarki do palet

Lokalizacja: podkarpackie / Przeworsk

układanie, sztaplowanie towaru na paletach, zabezpieczanie do wysyłki.

Młodzieżowe Centrum Kariery Sanok

Operator urządzeń do procesów chemicznych

Operator urządzeń do procesów chemicznych - wulkanizacja Wymagania inne: Pracodawca zapewnia: prywatna opieka medyczna, nagrody...

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Lokalizacja: podkarpackie / Roźwienica

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

Opublikowano: 2022-06-23