Praca: Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Makowisko
Numer: StPr/20.1401
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie surowców do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych. Wytwarzanie wyrobów z tworzyw sztucznych. Nadzorowanie i kontrola procesów produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, użytkowanie maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych, wypełnianie dokumentacji technologicznej, w tym kart identyfikacji wyrobów
Miejsce pracy:

Makowisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Operator maszyny rozlewniczej

Lokalizacja: podkarpackie / Rożniaty

-obsługa nalewaka-pakowanie gotowego produktu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne:...

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Operator urządzeń do prania, prasowania

Lokalizacja: podkarpackie / Leżajsk

Opublikowano: 2020-11-24

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Operator urządzeń przemysłu szklarskiego

Lokalizacja: podkarpackie / Tarnobrzeg

Wyrabianie wyrobów ze szkła, sporządzanie wyrobów szklarskich, topienie masy szklanej. Praca w ramach umowy zlecenia w godz. 6.00-22.00...

Opublikowano: 2020-11-19

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Operator urządzeń dozująco-ważących

Lokalizacja: podkarpackie / Ostrów

Ważenie produktów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Operator maszyny do haftowania

Lokalizacja: podkarpackie / Tryńcza

wykonywanie haftów maszynowych Wymagania inne: chęci do pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Operator zgrzewarki

Lokalizacja: podkarpackie / Pustków-Osiedle

ZGRZEWANIE DOCZOŁOWE RUR I KSZTAŁTEK Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: CHĘCI DO PRACY,...

Opublikowano: 2020-11-17