Praca: Operator maszyn produkcyjnych

Poznaj nas!

Jesteśmy jedną z trzech największych drukarni w Europie. Działamy  na styku trzech obszarów - poligrafii, fotografii oraz introligatorstwa. Zajmujemy się drukiem cyfrowym, wytwarzaniem foto-produktów takich jak m.in. fotoalbumy i fotoksiążki.

Mamy najnowocześniejsze maszyny drukujące, najlepszą jakość wydruku, bogaty park maszyn introligatorskich. Chcesz pracować w czystym, przyjemnym, pełnym pozytywnej atmosfery środowisku? Nie czekaj, tylko dołącz do nas już dziś!

Operator maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: Zaczernie

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn introligatorskich do oprawy fotoksiążek
  • obsługa ploterów tnących sterowanych numerycznie
  • obsługa półautomatycznych maszyn do składania fotoobrazów
  • przygotowywanie surowców
  • bieżące monitorowanie procesu produkcyjnego
  • dbanie o stan techniczny maszyn,narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji
  • nadzór i kontrola sprawności maszyn
  • terminowe realizowanie harmonogramu produkcji
  • prace porządkowe i dbanie o czystość miejsca pracy
  • dbanie o zachowanie najwyższej jakości produktów
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn
  • umiejętność przezbrajania linii/maszyn oraz usuwania drobnych awarii
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • obsługa komputera
  • samodzielność, dokładność
  • dobra organizacja pracy, terminowość

Oferujemy

  • praca w czystym środowisku na wysokiej jakości maszynach
  • atmosfera oparta na otwartości, współpracy i wsparciu
  • duże możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w różnych obszarach firmy
  • pracujemy w komfortowym i nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa z dojazdem komunikacją miejską MPK 52)