Praca: Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Operator maszyn i urządzeń odlewniczych
Miejsce pracy: Zadąbrowie
Numer: StPr/22/0412
OBOWIĄZKI:

obsługa i nadzór maszyn i urządzeń odlewniczych, wykonywanie form i rdzeni, przygotowywanie i dozowanie materiałów wsadowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń odlewniczych*
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Brak wymagań. Oferta pracy dla osób do 30-go roku życia zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w Przemyślu.

Miejsce pracy:

Zadąbrowie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu