Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Raniżów
Numer: StPr/22/0441
OBOWIĄZKI:
Opieka i wychowanie dzieci w wieku od 3-5 lat, organizowanie czasu wolnego dzieciom, organizowanie i prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych. Po okresie próbnym umowa na czas określony. Godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna, przedszkolna

Wymagania inne:

Doświadczenie w zawodzie mile widziane, kreatywność

Miejsce pracy:

Raniżów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej