Praca: Monter Konstrukcji Stalowych

Ogłoszenie numer: 5843817, z dnia 2021-11-03

Logic System

Firma zajmuje się montażem konstrukcji stalowych w halach i magazynach w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Monter Konstrukcji Stalowych do pracy w delegacjach. Jeśli jesteś osobą sumienną, chętną do pracy i odpowiedzialną - Zapraszamy do Naszego zespołu.

Monter Konstrukcji Stalowych

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i montaż elementów konstrukcji stalowej,
  • Prace ślusarskie (cięcie, szlifowanie, wiercenie),
  • Kontrolę jakości w oparciu o rysunek techniczny.

Wymagania

Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Uprawnienia na podesty i wózki,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Zaangażowanie,
  • Zdolność do pracy powyżej 3m.

Oferujemy

  • Dojazd na miejsce projektu,
  • Zakwaterowanie,
  • Odzież roboczą,
  • Elektronarzędzia,
  • Diety dzienne.