Praca: Malarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Malarz
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Numer: StPr/20/1087
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie powierzchni oraz wykonanie powłok antykorozyjnych: powłoki malarskie, metalizacja natryskowa (Zn) w tym: Czyszczenie i przygotowanie powierzchni przed malowaniem. Przygotowanie elementów do malowania na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z określoną technologią. Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych metodą hydrodynamczną, oraz ręcznie za pomocą pędzla lub wałka Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń i przyrządów. Zabezpieczenie elementów do transportu i załadunek.Praca w godz. 7-15, 15-23
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Wskazane posiadanie uprawnień na suwnice z poziomu roboczego[Umiejętność 1] : Umiejętność wykonywania powłok malarskich ręcznie orazmetodą hydrodynamiczną i pneumatyczną.[Inne] : Doświadczenie jako malarz konstrukcji stalowych (przemysłowych)Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu metalizacji natryskowej.

Miejsce pracy:

Tarnobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu