Praca: Majster budowy / Kierownik robót

Ogłoszenie numer: 4592779, z dnia 2021-05-30

Generalny Wykonawca zatrudni majstra budowy / kierownika robót

Lokalizacja: Berlin

Nasza firma zajmuje się kompleksowo usługami w zakresie budowy i renowacji obiektów budowlanych. Wykonujemy wszystkie prace związane ze współczesnym budownictwem.

Poznaj nas: https://www.encon-bau.de/

Majster budowy / Kierownik robót

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Praca przy tworzeniu domów wielorodzinnych pod klucz, renowacji starych budynków, rozbudowie poddaszy
  • Nadzór oraz koordynacja zadań zgodnie z harmonogramem i dokumentacją wykonawczą
  • Kierowanie zespołem pracowników, delegowanie zadań
  • Przyjmowanie oraz kontrolowanie dostawy materiałów na teren budowy
  • Opracowanie niezbędnej dokumentacji, raportowanie i fotografowanie postępu prac
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie BHP

Wymagania

  • 5 lat doświadczenia w pracy na budowie lub 3 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Berlina
  • Obsługa MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Mile widziana znajomość j.niemieckiego
  • NIE są wymagane uprawnienia budowlane

Oferujemy

  • Współpraca na zasadach kontraktu lub umowa o pracę
  • Zapewnienie ciągłości współpracy
  • Duże możliwości rozwoju dzięki pracy na różnych typach budów
  • Dobre warunki finansowe
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Służbowy laptop