Praca: Magazynier (m/k)

Oferta przeniesiona do archiwum

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Magazynier (m/k)
Miejsce pracy: Mielec
Nr ref.: MAG/MIEL/0619
Obowiązki:
  • przyjmowanie, magazynowanie oraz wydawanie surowców chemicznych z magazynu,
  • wstępna kontrola porównawcza parametrów dostarczonych surowców z wymaganiami atestów,
  • codzienna kontrola stanów magazynowych surowców chemicznych,
  • dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przyjęciem towaru do magazynu,
  • dbanie o ład i porządek na powierzonym obszarze.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilne i długotrwałe warunki zatrudnienia, stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie z dodatkiem za pracę zmianową oraz comiesięczną nagrodą uznaniową,
  • wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,
  • nowe umiejętności,
  • doświadczenie zawodowe.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.