Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Kucharz
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/21/1110
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie potraw, porcjowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. podstawowe.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Kucharz

Lokalizacja: podkarpackie / Stalowa Wola

samodzielne przygotowanie potraw, przygotowanie zamówień, prowadzenie książki HACCAP Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* Wymagania...

Opublikowano: 2022-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Kucharz

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

- przygotowanie i porcjowanie posiłków - utrzymanie należytej czystości w miejscu pracy - dbanie o najwyższą jakość i smak...

Opublikowano: 2022-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Kucharz

Lokalizacja: podkarpackie / Stalowa Wola

samodzielne przygotowanie potraw, przygotowanie zamówień, prowadzenie książki HACCAP Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* Wymagania...

Opublikowano: 2021-12-30