Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/20.1423
OBOWIĄZKI:
Makijaż, stylizacja, koloryzacja i geometria brwi. Współpraca z kontarhentami - zamawianie kosmetyków z Ukrainy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Stylizacja, koloryzacja i geometria brwi.
Uprawnienia: makijaż ślubny, wieczorowy, dzienny, ekspres, fashion

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : makijaż ślubny, wieczorowy, dzienny, fashion;

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu