Praca: Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Pilzno
Numer: StPr/22/0774
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA NARZĘDZI KONTROLNO-POMIAROWYCH, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, KONTROLA WYMIAROWA WYROBÓW PODCZAS PROCESU PRODUKCYJNEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Uprawnienia: Umiejętnośc posługiwania sie narzędziami kontrolno - pomiarowymi
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO

Wymagania inne:

Oferta stażu skierowana jest do osób zarejestrowanych w PUP w Dębicy do 29 roku życia (do dnia 30 urodzin) w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostałych bez pracy w powiecie dębickim (V) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Miejsce pracy:

Pilzno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy