Praca: Kontroler Finansowy - Dział Controllingu

Ogłoszenie numer: 5027558, z dnia 2021-07-19

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Kontroler Finansowy - Dział Controllingu

Miejsce pracy: podkarpackie / Jasło

Nr Ref.: RZ/CTR/06/2021

Opis stanowiska

  • Tworzenie raportów, analiz kosztowych, baz danych
  • Wsparcie Zespołu Kontrolingu w zakresie kontroli budżetowej wyodrębnionych obszarów
  • Analiza kosztów zakupu surowców
  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca oraz w przygotowywaniu raportów sprawozdawczych
  • Kalkulacja TKW
  • Udział w procesach prognozowania i budżetowania
  • Analizy ad-hoc
  • Współpraca z innymi działami spółki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów / kontrolingu / rachunkowości / ekonomii
  • Umiejętności analityczne, wnikliwość, dokładność, elastyczność
  • Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Atutem będzie znajomość narzędzi takich jak IFS, Tableau oraz dodatków Power Query, Power Pivot

Oferujemy

  • Pracę na zastępstwo w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenie adekwatne do zadań i odpowiedzialności
  • Wsparcie w procesie wdrożenia
  • Ofertę ZFŚS,
  • Program Grupowego Ubezpieczenia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze