Praca: Konsultant Infolinii Przychodzącej

Multimedia - jeden z ogólnopolskich dostawców zintegrowanych usług dla domu i firm:

Internetu, telewizji, telefonii stacjonarnej i komórkowej,poszukuje na stanowisko:

Konsultant Infolinii Przychodzącej
Miejsce pracy: Mielec

Jesteśmy liderem telekomunikacji na rynku krajowym, wciąż się rozwijamy i poszukujemy nowych pracowników do Naszych zespołów sprzedażowych! Znudziła Cię sztampowa praca „w korpo”? Nie masz ochoty pracować z ludźmi, którzy widzą tylko cyferki, a nie człowieka? Zgłoś się do nas!!!

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy i swobodę łączenia pracy z nauką i/lub innymi obowiązkami
  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz premię. Brak górnego limitu wynagrodzenia
  • Szerokie możliwości awansu i wewnętrzną ścieżkę kariery
  • Przyjazną atmosferę w prawdziwie młodym zespole
  • Szkolenia wdrożeniowe, wsparcie opiekuna i opiekę buddy’ego – konsultanta, który wprowadzi Cię w tajniki pracy w sprzedaży i pomoże, gdy będziesz tego potrzebował/a
  • atrakcyjne bonusy, konkursy z nagrodami, możliwość przystąpienia do programu Multisport, zniżki na firmowe produkty i usługi.
Twoje zadania:
  • Rozpoznawanie potrzeb klienta
  • Proponowanie najlepszych rozwiązań klientom
  • Odpowiadanie na pytania i wątpliwości klientów
  • Przekonywanie klientów do wybranej oferty
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
Nasze wymagania:
  • Zaangażowanie w działanie i samodyscyplina
  • Pozytywne nastawienie i systematyczność
  • Umiejętność pracy z komputerem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów