Praca: Junior Administrator / Administrator IT

LEVNEX jest integratorem rozwiązań biznesowych oraz informatycznych. Zespół LEVNEX dzięki swojemu ponad 15-letniemu doświadczeniu doradza biznesowo i operacyjnie, projektuje oraz dostarcza przedsiębiorcom rozwiązania od autorskich narzędzi aplikacyjnych po zintegrowane systemy informatyczne, bazujące na najlepszych rozwiązaniach krajowych jak i zagranicznych.

Junior Administrator / Administrator IT
Miejsce pracy: woj. podkarpackie
Nr ref.: AIT/LX/10/2020
Opis stanowiska:
  • Współtworzenie levnex.CLOUD
  • Wsparcie / utrzymanie wirtualnej i fizycznej infrastruktury serwerowej
  • Wsparcie / utrzymanie systemów i usług w środowisku Windows/Linux
  • Wsparcie / utrzymanie sieci LAN/WAN/VPN/WIFI
  • Wsparcie / utrzymanie środowiska SQL (w tym MS SQL, Oracle MySQL, PostgreSQL)
  • Wsparcie (w tym aktualizowanie) oprogramowania użytkowego (w tym systemów ERP lub aplikacji dziedzinowych) oraz stacji roboczych (komputery PC/laptopy)
Wymagania:
  • Doświadczenie i zrozumienie systemów Windows/Linux
  • Doświadczenie i zrozumienie sieci - TCP/IP, DNS, DHCP, WIFI, VLAN
  • Doświadczenie i zrozumienie środowisk chmurowych
  • Doświadczenie i zrozumienie przynajmniej jednego narzędzia do wirtualizacji i monitoringu
  • Dokładność i terminowość
  • Umiejętność współpracy zespołowej
  • Komunikatywność, otwartość
  • Umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
Oferujemy:
  • Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Uczestnictwo w interesujących projektach (w tym współtworzenie levnex.CLOUD)
  • Kursy i szkolenia doskonalące umiejętności
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Przyjazną atmosferę w pracy