Praca: Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Informatyk
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/20/3675
OBOWIĄZKI:
według zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

WYMAGANIA KONIECZNE -- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość technologi wirtualizacji np Vmware, znajomośc z zakresu administracji między innymi Active Directory, DNS, DHCP i Oracle, znajomość systemów Windows Server i serwerów Linux.WYMAGANIA DODATKOWE- znajomość skryptów Power Shell, obsługa systemów operacyjnych, obsługa Firewall, znajomość obsługi zintegrowanego systemu informatycznego firmy KAMSOFT.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie