Praca: Informatyk

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Jarosławiu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy: Jarosław
Ogłoszenie o naborze Nr 77504

Warunki pracy

Praca administracyjno - biurowa w siedzibie urzędu. Praca przy komputerze i innych powszechnie stosowanych urządzeniach biurowych powyżej 4 godzin dziennie, przy oświetleniu naturalnym i sztucznym. Udział w szkoleniach i konferencjach. Miejsce pracy mieści się na parterze budynku.

Zakres zadań

  • nadzór nad prawidłowym działaniem systemów komputerowych, aplikacji i sprzętu IT
  • aktywne wsparcie użytkowników w zakresie obsługi i konfiguracji aplikacji specyficznych w administracji.
  • obsługa sieci LAN, WAN, VPN (konfiguracja urządzeń CISCO)
  • wsparcie przy pracach inwentaryzacji i utrzymaniu prawidłowym infrastruktury IT

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe