Praca: Hydraulik / Monter instalacji


Ogłoszenie numer: 2292494, z dnia 2019-02-04

DESTYLATOR

Wykonujemy instalacje hydrauliczne i wentylacyjne.

Hydraulik / Monter instalacji

Miejsce pracy: podkarpackie

 

Opis stanowiska

Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Orlean).

Wymagania

  • Umiejętności w branży instalacji hydraulicznych
  • Wymagane doświadczenie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa,
  • Dojazd
  • Zakwaterowanie po stronie firmy,
  • Umowa o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

R+S solutions Holding AG

Hydraulik

Lokalizacja: podkarpackie/

Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów;Systemy grzewcze w nowych budynkach i...

Opublikowano: 2019-02-02

LIMNUSWORK Sp. z o.o.

Hydraulik

Lokalizacja: podkarpackie/

Miejsce pracy: Niemcy Zadania:Montaż, naprawa, przebudowa i renowacja instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowychSprawdzanie...

Opublikowano: 2019-01-28