Praca: Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Handlowiec
Miejsce pracy: Pustków
Numer: StPr/20/1881
OBOWIĄZKI:
PRACA W BIURZE I NA TERENIE KRAJU. OBSŁUGA DOKUMENTÓW HANDLOWYCH. POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW. PROWADZENIE NEGOCJACJI Z KLIENTAMI. BUDOWANIE I UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLIENTAMI. REALIZACJA PLANU SPRZEDAŻY. DBANIE O WIZERUNEK FIRMY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

WYMAGANIA:-DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY-DYSPOZYCYJNOŚĆ. -UMIEJĘTNOŚĆ BUDOWANIA DOBRYCH I TRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI.

Miejsce pracy:

Pustków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy