Praca: Elektromonter (elektryk) zakładowy - pomocnik elektromontera

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Elektromonter (elektryk) zakładowy - pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Jedlicze
Numer: StPr/24/0569
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac elektromontażowych;- umiejętność obsługi prostych narzędzi elektrotechnicznych;- znajomość przepisów BHP;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

godziny pracy 6-14, miejsce pracy Orlen S.A. Jedliczemile widziane doświadczenie zawodowe, uprawnienia SEP G1

Miejsce pracy:

Jedlicze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie