Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/20.1526
OBOWIĄZKI:
pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków, pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych, pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas przeprowadzania, porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów i wycieczek, organizowanie miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Pedagogika, specjalizacja: Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu