Praca: Agent – Mobilny Sprzedawca

OTWÓRZ SKLEP MOBILNY W SWOJEJ OKOLICY pod marką abc na kołach!

abc na kołach to jedyna w Polsce sieć wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych,
które regularnie odwiedzają Klientów w najmniejszych miejscowościach,
gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych.

Zapewniamy:
  • Gwarantwane wynagrodzenie nie miniejsze niż 4 tyś zł. netto
  • Dodatkowo atrakcyjny system prowizyjny
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej
  • Kompletny system kasowy
  • Specjalistyczne auto
Wymagamy:
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej
  • Zaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Sprzedawca internetowy

Lokalizacja: podkarpackie / Przemyśl

Obsługa klienta przez internet, zamieszczanie produktów na stronie internetowej, przyjmowanie zamówień od klientów, realizacja...

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Sprzedawca

Lokalizacja: podkarpackie / Jawornik Polski

X Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Opublikowano: 2020-10-24

Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Sprzedawca

Lokalizacja: podkarpackie / Uherce Mineralne

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Sprzedawca w branży przemysłowej

Lokalizacja: podkarpackie / Tarnobrzeg

sprzedawca w branży przemysłowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Na wolne miejsce...

Opublikowano: 2020-10-23

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzedawca w dziale budowlanym

Lokalizacja: podkarpackie / Jarosław

Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale....

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Sprzedawca

Lokalizacja: podkarpackie / Ustrzyki Dolne

według harmonogramu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Opublikowano: 2020-10-22