Praca: Administrator systemów komputerowych

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Administrator systemów komputerowych
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/21/0167
OBOWIĄZKI:
Pomoc w konfigurowaniu systemów operacyjnych. Pomoc w podstawowym serwisie sprzętu komputerowego i sieci komputerowej. Instalowanie i konfigurowanie sprzętu komputerowego oraz oprogramowania użytkowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Wykształcenie: średnie branżowe, informatyczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe informatyczne lub średnie informatyczne.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli